fbpx

Jak pokonać lęk i odzyskać radość życia?

4 KROKI od niemocy do spełnienia!

Bezpłatne szkolenie online dla kobiet, które pragną pokonać lęk i dokonać prawdziwej zmiany, by wreszcie poczuć się spełnionymi i szczęśliwymi 
Kiedy pokonasz lęk, staniesz się prawdziwie wolna…

4 KROKI od niemocy do spełnienia

Jak pokonać lęk i odzyskać radość życia?

Czwartek 1 października godz. 20:00

Co by było gdybyś przestała się bać? Czy nadal pracowałabyś tu, gdzie pracujesz? Czy nadal byłabyś w związku, w którym dziś jesteś? Czy nadal zarabiałabyś tyle, ile zarabiasz? Czy tak spędzałabyś wolny czas, jak obecnie spędzasz? Co z Twoimi pasjami, talentami, długo skrywanymi pragnieniami? Czy nadal chowałabyś je przed światem? 

Weź udział w tym bezpłatnym szkoleniu i zacznij żyć. Pomimo lęku…

Podczas szkolenia nauczysz się:

Jak zapanować nad czarnymi myślami i co robić, kiedy odbierają Ci spokój i radość życia oraz jak pokonać lęk jego własną bronią i wreszcie przystąpić do działania

Jak z odwagą podejmować najlepsze dla Ciebie decyzje w zgodzie z Twoim sercem, intuicją, aby osiągnąć spokój , równowagę i prawdziwą harmonię w życiu

Jak pozbyć się tego, co Cię ogranicza i odbiera Ci MOC, a zacząć robić to, co jest naprawdę dla Ciebie ważne i wspierające Twoje szczęście i dobrostan

Jak dokonać prawdziwej zmiany w Twoim życiu, wykorzystując Twoje talenty oraz aktualne zasoby i możliwości, nie czekając na "lepszy moment"

Izabela Bochen

Business Trainer | Public Speaker | Spiritual Life Coach

Wierzę, że każda z nas ma nieograniczoną MOC i potencjał, aby kreować szczęśliwe, spełnione życie, pełne miłości, lekkości i obfitości.

Dlatego wspieram Kobiety w powrocie do ich prawdziwej istoty, pomagając im odkryć i zmienić schematy na poziomie przekonań i na poziomie energii, które blokują je przed życiem, jakiego wewnętrznie pragną.

Prowadzę warsztaty stacjonarne, kursy on-line oraz sesje indywidualne, które pomogły setkom Kobiet wyjść z trudnych sytuacji i świadomie kreować swoje życie w zgodzie z ich sercem i intuicją. 

Odzyskaj MOC!

Dołącz do grona Kobiet, które stanęły w odwadze, podjęły nowe decyzje i działania, aby wyjść z sytuacji, które odbierały im MOC i sprawczość, i dziś z radością i lekkością kreują swoje szczęśliwe, spełnione życie.